Menu

Evden Eve Nakliyat

evden eve

Ağrı evden eve nakliyat firmamız, deneyimli kadrosu ile en kaliteli şekilde profesyonel ev taşıma hizmetleri vermektedir. Ağrı evden eve nakliye sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Ağrı Bozkurt Nakliyat, sizi de değerli müşterileri arasında görmekten memnuniyet duyacaktır. Tüm evden eve nakliyat hizmetlerimizde taşıma işlemlerimizi ambalajlı, marangozlu, asansörlü olarak gerçekleştiriyoruz.

Ev taşımacılığı konusunda deneyimli nakliyat firmamız ile taşınmanın ayrıcalığını yaşatın. Uzun yılların getirdiği birikim ve uzmanlık ile tüm evden eve nakliye taleplerinizi en iyi fiyatlar ile karşılamaktan memnuniyet duyacağız. Ankara içi ve yurt geneli verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetlerimizden avantajlı olarak yararlanmak için firmamız ile hemen irtibat kurunuz.

 naklliye

Nakliyat işlemlerimize başlamadan önce evinizdeki tüm eşyaların en iyi şekilde ambalajlanması yapılmaktadır. Kırılacak malzemelere özel ambalaj malzemeleri ile güvenliği sağlanan kırılacak eşyalarınız, paketlemesi yapıldıktan sonra taşımaya en uygun karton kutu veya kolilere yerleştirilir. Sökülmesi gereken vitrin, yemek masası, gardrop gibi büyük eşyalar, marangozluk işinde ustalaşmış kadromuz tarafından dikkatli bir şekilde sökülerek ayrı parçalar halinde dikkatli bir şekilde ambalajlanır.

Call Now Button