Menu

Ambalajlama Hizmetleri

paketleme

Ambalajlama çalışmasının nakliyat hizmetlerinin kalitesini artırdığı ve taşımanın emniyetini sağladığı konusunda bilinçli davranan elemanlarımız, taşıma öncesi eşyaların en iyi biçimde paketlenmesi için dikkatli bir çalışma yapmaktadır.

Her çeşit eşyanın türüne göre farklı malzemeler ile ambalajlanması ve her bir eşya ayrı özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda paketleme işlemi yapan kadromuz, farklı ambalaj malzemeleri kullanır ve tüm eşyaların en iyi şekilde taşınmasını sağlar.

paketleme

Evinizde bulunan kırılacak türden eşyalarınız kraft kağıtlar, ambalaj kağıdı ve hava kabarcıklı naylonlar ile paketlenir. Ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra, bu eşyaları taşımaya en uygun karton kolilere özenle yerleştirilir. Vitrin, yemek masası, gardrop gibi büyük eşyalarınız ise demonte edilip parçalara ayrıldıktan sonra dikkatli bir şekilde ambalajlanır ve taşımaya hazır hale getirilir.

Ambalaj malzemesi olarak genelde hava kabarcıklı naylonlar, sağlam karton koliler, karton ve plastik fıçılar, temiz battaniyeler, koli bantları, streç film gibi paketleme materyalleri kullanılmaktadır. En iyi şekilde ambalajlaması yapılan eşyalarınız, ev eşyası taşımaya en uygun şekilde tasarlanmış kapalı çelik kasası bulunan nakliye araçlarımıza aktarılır ve araç içinde de her türlü güvenlik önlemi alınır.

Call Now Button