Menu

Ofis & İş Yeri Taşıma

ofis

Ofis ve iş yeri taşımacılığında önde gelen nakliyat firmaları arasında yerini almış bulunan firmamız, bu konuda da en iyi hizmeti sunmakta ve Ağrı içi veya Ağrı dışına şehirler arası iş yeri taşıma hizmetleri vermektedir. İş yerinizin taşınması hakkında bir talep aldığında adresinize gelen ekspertiz kadromuz, yapılması gerekenler ve taşınacak eşyaların analizi ile ilgili bir ön çalışma yapmaktadır. Bu çalışma doğrultusunda planlanan zamanda ofis taşıma işleriniz planlı ve koordineli bir şekilde taşınmaktadır.

Asansörlü, Ambalajlı Sigortalı
Ofis ve İş Yeri Taşıma

Ofisinizdeki tüm eşyaların ambalajlanması deneyimli kadromuz tarafından en emniyetli şekilde yapılmaktadır. Büronuzda bulunan elektronik eşyalar özel karton kutularımıza emniyeti alınmış olarak yerleştirilir.

Uzman kadromuz ayrıca para kasası gibi oldukça ağır eşyaların taşınması konusunda da uzmanlaşmışlardır. Ofisinizde sökülmesi gereken masa, vitrin, raf sistemleri gibi eşyalar dikkatli bir şekilde demonte edilerek sınıflandırılır ve her bir parça ayrı ayrı güvenli bir şekilde ambalajlanır.

Call Now Button